Fizjobalance – fizjoterapeuta Gdynia

Trening personalny Gdynia – skorzystaj z pomocy trenera w Fizjobalance

Trening personalny

Czym jest trening personalny? Trening Personalny pod opieką instruktora jest najbardziej efektywną formą rekreacji ruchowej. Trening w całości jest przeprowadzony pod okiem Trenera Personalnego w indywidualnie dostosowanej formie w zależności od kondycji, potrzeb i możliwości klienta.

Trening personalny – dla kogo?

Treningi personalne pod okiem trenera są idealnym rozwiązaniem zarówno dla pań, jak i dla panów.

 

Kobiety, które pragną „zgubić” zbędne kilogramy, chcą wrócić do formy po porodzie czy kontuzji lub objęły za cel wymodelowanie swojej sylwetki coraz częściej decydują się na pracę z trenerem osobistym. Zapewniamy pełną dyskrecję, komfort i zaufanie w rozmowie o swoich potrzebach.

 

Mężczyźni, którzy ponownie pragną odzyskać siłę i pewność siebie albo marzą o tym, aby ponownie założyć swoje ulubione spodnie powinni postawić na efektywność w treningu personalnego.

 

Każdy przedział wiekowy jest dobry aby podjąć aktywność fizyczną i polepszyć stan swojego zdrowia pod okiem doświadczonego trenera. Zapraszamy wszystkich! (młodzież i osoby starsze). Każdy otrzyma wsparcie w dążeniu do wyznaczonego celu. Treningi są bardzo ważne dla osób początkujących jak i tych, którzy już trenują. Nie popełniaj błędów w początkowym etapie pracy nad swoim ciałem, ponieważ mogą one kosztować Cie utratę motywacji lub brak efektów a co gorsze uszczerbki na zdrowiu. Nie wpadaj w monotonię treningów, ponieważ nawet i osoby które mają swój staż treningowy ulegają rutynie i trening już nie sprawia tyle radości co wcześniej.

 

Co zyskujesz dzięki treningom personalnym?

 

Nie czekaj i odwiedź Fizjobalance w Gdyni!

Cennik

 

Jak wygląda trening personalny?

Zgodnie ze swoją nazwą, trening personalny to indywidualna forma ćwiczeń, pod okiem doświadczonego trenera personalnego. Ich największą zaletą jest to, że wszystkie ćwiczenia są dobierane pod oczekiwania, potrzeby i stan fizyczny klienta. Tego typu trening trwa najczęściej godzinę – składa się z rozgrzewki, rozciągnięcia mięśni, a następnie z konkretnych ćwiczeń.

 

Trener personalny dobiera cały trening tak, aby był w pełni dostosowany do możliwości i potrzeb klienta. Jego zadaniem jest opieka nad klientem – zawsze jest przy jego boku, odpowiednio go motywując i instruując kolejne ćwiczenia podczas treningu. Zwykle spotkania są planowane 3 do 4 w jednym tygodniu. Tylko tak można uzyskać oczekiwane efekty, zachowując przy tym bezpieczeństwo.

 

Dlaczego trener personalny, a nie siłownia

Decydując się na trening personalny pod okiem trenera możemy mieć pewność, że będzie on dostosowany w pełni do naszych potrzeb i możliwości fizycznych. Jest on ułożony z myślą tylko o nas – trener, bazując na swoim doświadczeniu, wie doskonale, jakie ćwiczenia będą dla nas najlepsze i faktycznie wykonalne. W dodatku dobiera je tak, aby zrealizowały nasz konkretny cel. Bierze pod uwagę naszą wagę, zdrowie, predyspozycje, styl życia, czy dietę. Nie mówiąc również o terminach i godzinach. Spotkania grupowe, chociaż mają sporo zalet, nie dla wszystkich mogą być satysfakcjonujące – jeśli ktoś ma specyficzne potrzeby i specyficzny cel, który chce osiągnąć treningami, powinien się zgłosić do trenera personalnego.

 

Trener personalny jest opiekunem podczas zajęć, jak i po treningach – zawsze można do niego zadzwonić po radę, czy nawet po słowa motywacji i wsparcia. Może również służyć radą związaną z odpowiednim żywieniem czy wykonywaniem prostych ćwiczeń w domu. To klient też decyduje, kiedy mają odbyć się treningi – jeśli coś wypadło i należy przesunąć termin, bądź jesteśmy dostępni tylko w specyficznych godzinach, jest to zdecydowanie łatwiej ustalić, niż w przypadku zajęć grupowych.

 

Odwiedź Fizjobalance

Nasi trenerzy czekają – posiadają wieloletnie doświadczenie, jak i ogromną pasję do sportu i aktywności fizycznej. Motywują, dbają o przyjazną atmosferę, pilnują aby wszystko przebiegało prawidłowo i bezpiecznie. Treningi odbywają się w godzinach, jakich chcesz i w dniach, jakich chcesz. Jeśli czujesz, że zajęcia grupowe są nie dla ciebie, zadzwoń do Fizjobalance – zapraszamy mieszkańców Gdyni i okolic!

 

Zobacz również: