Trening personalny

Trening Personalny pod opieką instruktora jest najbardziej efektywną formą rekreacji ruchowej. Trening trwa godzinę i w całości jest przeprowadzony pod okiem Trenera Personalnego w indywidualnie dostosowanej ilości dni w tygodniu, zależnym od kondycji, potrzeb i możliwości klienta.

Czym jest trening personalny?

Trening Personalny pod opieką instruktora jest najbardziej efektywną formą rekreacji ruchowej. Trening trwa godzinę i w całości jest przeprowadzony pod okiem Trenera Personalnego w indywidualnie dostosowanej ilości dni w tygodniu, zależnym od kondycji, potrzeb i możliwości klienta.

Trening personalny – dla kogo?

Treningi personalne są idealnym rozwiązaniem zarówno dla pań jak i dla panów.

Kobiety, które pragną „zgubić” zbędne kilogramy, chcą wrócić do formy po porodzie czy kontuzji lub objęły za cel wymodelowanie swojej sylwetki coraz częściej decydują się na pracę z trenerem osobistym. Zapewniamy pełną dyskrecję, komfort i zaufanie w rozmowie o swoich potrzebach.

Mężczyźni, którzy ponownie pragną odzyskać siłę i pewność siebie albo marzą o tym, aby ponownie założyć swoje ulubione spodnie powinni postawić na efektywność w treningu.

Każdy przedział wiekowy jest dobry aby podjąć aktywność fizyczną i polepszyć stan swojego zdrowia pod okiem doświadczonego trenera. Zapraszamy wszystkich! (młodzież i osoby starsze). Każdy otrzyma wsparcie w dążeniu do wyznaczonego celu. Treningi są bardzo ważne dla osób początkujących jak i tych, którzy już trenują. Nie popełniaj błędów w początkowym etapie pracy nad swoim ciałem, ponieważ mogą one kosztować Cie utratę motywacji lub brak efektów a co gorsze uszczerbki na zdrowiu. Nie wpadaj w monotonię treningów, ponieważ nawet i osoby które mają swój staż treningowy ulegają rutynie i trening już nie sprawia tyle radości co wcześniej.

 

Co zyskujesz dzięki treningom personalnym?

  1. 60-90 minut ciężkiego treningu
  2. motywację i wsparcie trenera
  3. szybkie i długotrwałe efekty
  4. urozmaicone i ciekawe ćwiczenia
  5. miłą atmosferę podczas zajęć
  6. zdrowy i bezpieczny trening
  7. regularną kontrolę swoich efektów (analizę składu ciała)
  8. opiekę fizjoterapeutyczną

 

Trening personalny – gdzie i jak wygląda?

Trening prowadzony jest w siedzibie naszej firmyw Gdyni, gdzie posiadamy salkę ze sprzętem odpowiednim do treningów personalnych. Zajęcia również prowadzimy w dowolnej siłowni czy fitness klubie wybranym przez podopiecznego.

Na pierwszym spotkaniu omawiamy cele, jakie sobie wyznaczamy i nad czym będziemy najwięcej pracować. Przeprowadzamy wywiad medyczny wraz z analizą składu ciała, która jest dla nas informacją jak nasze ciało się zmienia po regularnych treningach. Cyklinie wykonujemy badania, które mają na celu sprawdzenie zachodzących w naszym organizmie zmian. Trening trwa ok. 75min i składa się:

- rozgrzewka, dzięki której rozgrzejemy ciało i przygotujemy stawy i mięśnie do wysiłku,

- następnie część główna dostosowana przez trenera osobistego do indywidualnych potrzeb każdego podopiecznego

- na koniec rozciąganie, które stanowi niezbędny element każdego zdrowego treningu.

Kontakt:

Ireneusz Łaga – trener personalny,  Tel.: 791 411 135

 

Cennik

      
Trening personalny
pojedyncze zajęcia – 80 zł
      
       
       
Cena za karnet zależy od: wielkości karnetu, ilości dni treningowych w tygodniu, ilość osób ćwiczących (jedna, dwie, trzy)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress