logo fizjobalance

Trening personalny w Fizjobalance w Gdyni

Trening personalny

Trening Personalny pod opieką instruktora jest najbardziej efektywną formą rekreacji ruchowej. Trening trwa godzinę i w całości jest przeprowadzony pod okiem Trenera Personalnego w indywidualnie dostosowanej ilości dni w tygodniu, zależnym od kondycji, potrzeb i możliwości klienta.

Czym jest trening personalny?

Trening Personalny pod opieką instruktora jest najbardziej efektywną formą rekreacji ruchowej. Trening trwa godzinę i w całości jest przeprowadzony pod okiem Trenera Personalnego w indywidualnie dostosowanej ilości dni w tygodniu, zależnym od kondycji, potrzeb i możliwości klienta.

Trening personalny – dla kogo?

Treningi personalne są idealnym rozwiązaniem zarówno dla pań jak i dla panów.

Kobiety, które pragną „zgubić” zbędne kilogramy, chcą wrócić do formy po porodzie czy kontuzji lub objęły za cel wymodelowanie swojej sylwetki coraz częściej decydują się na pracę z trenerem osobistym. Zapewniamy pełną dyskrecję, komfort i zaufanie w rozmowie o swoich potrzebach.

Mężczyźni, którzy ponownie pragną odzyskać siłę i pewność siebie albo marzą o tym, aby ponownie założyć swoje ulubione spodnie powinni postawić na efektywność w treningu.
Każdy przedział wiekowy jest dobry aby podjąć aktywność fizyczną i polepszyć stan swojego zdrowia pod okiem doświadczonego trenera. Zapraszamy wszystkich! (młodzież i osoby starsze). Każdy otrzyma wsparcie w dążeniu do wyznaczonego celu. Treningi są bardzo ważne dla osób początkujących jak i tych, którzy już trenują. Nie popełniaj błędów w początkowym etapie pracy nad swoim ciałem, ponieważ mogą one kosztować Cie utratę motywacji lub brak efektów a co gorsze uszczerbki na zdrowiu. Nie wpadaj w monotonię treningów, ponieważ nawet i osoby które mają swój staż treningowy ulegają rutynie i trening już nie sprawia tyle radości co wcześniej.

Co zyskujesz dzięki treningom personalnym?

Trening personalny – gdzie i jak wygląda?

Trening prowadzony jest w siedzibie naszej firmyw Gdyni, gdzie posiadamy salkę ze sprzętem odpowiednim do treningów personalnych. Zajęcia również prowadzimy w dowolnej siłowni czy fitness klubie wybranym przez podopiecznego.
Na pierwszym spotkaniu omawiamy cele, jakie sobie wyznaczamy i nad czym będziemy najwięcej pracować. Przeprowadzamy wywiad medyczny wraz z analizą składu ciała, która jest dla nas informacją jak nasze ciało się zmienia po regularnych treningach. Cyklinie wykonujemy badania, które mają na celu sprawdzenie zachodzących w naszym organizmie zmian. Trening trwa ok. 75min i składa się:
– rozgrzewka, dzięki której rozgrzejemy ciało i przygotujemy stawy i mięśnie do wysiłku,
– następnie część główna dostosowana przez trenera osobistego do indywidualnych potrzeb każdego podopiecznego
– na koniec rozciąganie, które stanowi niezbędny element każdego zdrowego treningu.

Cennik

Kontakt

Ireneusz Łaga – trener personalny

791 411 135