logo fizjobalance

Specjaliści z naszego gabinetu w Gdyni profesjonalnie zajmują się rehabilitacją zachowawczą, pourazową, przedoperacyjną i pooperacyjną narządu ruchu.

Ważne dla nas jest słuchanie i dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb naszych gości, rozwiązywanie ich problemów, łączenie znanych technik masażu klasycznego z innowacyjnymi i najbardziej efektywnymi metodami terapeutycznymi. Zaliczamy do nich terapię manualną tkanek miękkich, masaż tkanek głębokich, masaż powięziowy czy też metodę z użyciem plastrów Kinesiology Taping. Istotną częścią rehabilitacji są także indywidualne ćwiczenia – te, które mają na celu wzmacnianie, rozciąganie, równoważenie i niezwykle istotną stabilizację kręgosłupa.

Podstawą skutecznego leczenia jest indywidualne i kompleksowe podejście. Techniki i program ćwiczeń dobieramy do konkretnego pacjenta. W naszym gabinecie w Gdyni stawiamy na psychologiczną więź, staramy się spełniać oczekiwania gości.

W Fizjobalance w Gdyni znajdą pomoc:

 
 
Podstawą wszelkich wykonywanych przez nas zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu rehabilitacji jest dążenie do poprawy stanu naszych Pacjentów tak, aby docelowo przywrócić bądź zachować ich maksymalną sprawność ruchową. Regularne korzystanie z fachowej pomocy odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów doskonale znających się na swojej codziennej pracy pozwala skutecznie i trwale wyzbyć się negatywnych skutków rozmaitych przewlekłych dolegliwości chorobowych, jak również urazów. Ponadto, nie zapominajmy, iż ruchomość i kondycja człowieka ulegają pogorszeniu wraz z biegiem czasu, dlatego też profesjonalnie przeprowadzana rehabilitacja, stosownie dobrana do stanu poddającego się jej Pacjenta, pozwala znacząco spowolnić utratę sprawności następującą w związku ze starzeniem się organizmu. Fizjoterapia to tym samym szansa na zachowanie samodzielności i niezależności bez względu na wiek.
 
Nadrzędnym celem naszych masaży zawsze okazuje się wywołanie właściwej reakcji – wzmocnienie układu kostnego, odbudowa zanikających struktur mięśniowych, przywrócenie swobody wykonywania ruchów, rozciągnięcie ścięgien, poprawa stanu stawów, likwidacja obrzęków czy stanów zapalnych. Przeprowadzane przez naszych fizjoterapeutów zabiegi nastawione są na polepszenie ogólnej formy zgłaszających się do nas Pacjentów. Systematyczna rehabilitacja to sposób na swobodną mobilność, lepszą wydajność, wygodę życia oraz dobre samopoczucie. W stu procentach angażując się w swoją pracę, fizjoterapeuci naszego gabinetu motywują, dając Pacjentom szansę na zupełnie nową jakość życia. Posiadamy solidną wiedzę oraz bezustannie rozszerzamy zakres wykonywanych technik rehabilitacyjnych, co przesądza o solidności i skuteczności naszych zabiegów. Do skorzystania z atrakcyjnej oferty Fizjobalance zapraszamy osoby w każdym wieku – od dzieci i młodzieży, przez przyszłe mamy, aż do seniorów. Proponujemy również efektywne zabiegi fizjoterapeutyczne dla sportowców. Zainteresowanych, serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej placówki działającej na terenie Gdyni.