logo fizjobalance

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. W swojej pracy wykorzystuję szereg technik manualnych eliminujących wzmożone napięcie i dysfunkcje mięśniowo-powięziowe oraz precyzyjnie dobieram terapię ruchową, która stanowi niezbędne ogniwo w uwolnieniu się od bólu oraz odzyskaniu pełnej sprawności.
Rehabilitacja dzieci z wadami postawy jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ coraz więcej z nich ma problemy z prawidłową postawą ciała. Dzięki specjalizacji z fizjoterapii w schorzeniach wieku dziecięcego mogłam zgłębiać wiedzę z tego zakresu i wiem jak odpowiednie, indywidualnie dobrane ćwiczenia mogą wspierać prawidłowy rozwój małych pacjentów.
Praca z kobietami w ciąży daje mi dużo satysfakcji, gdyż mogę pomóc im się wzmocnić i przygotować do porodu poprzez dobraną aktywność fizyczną, jak i uwolnić się od nadmiernych napięć w czasie ciąży dzięki technikom manualnym. Dodatkowo poprzez masaż pomagam przyszłym mamom zrelaksować się i odprężyć.

Kursy