Fizjobalance – fizjoterapeuta Gdynia

Masaż relaksacyjny Gdynia – zrelaksuj się w Fizjobalance

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny całego ciała ma na celu uzyskanie stanu całkowitego odprężenia i relaksu.
Słabszy dotyk, płynne i delikatne ruchy wykonywane z uwagą w połączeniu z biernym rozciąganiem szyi, rąk i nóg pomogą wyeliminować wysyłane przez ciało negatywne skutki stresu.

Ponadto przyjemne wnętrze, wyciszające dźwięki muzyki i ekologiczne, aromaterapeutyczne olejki (m.in. czekolada, opuncja figowa, biała i zielona herbata, lawenda, sandał z cytryna oraz oleje kokosowy, ryżowy i arganowy) pozwalają odzyskać spokój i harmonię. W Fizjobalance zrelaksujesz się jak nigdzie indziej – zapraszamy na odprężający masaż w naszym gabinecie w Gdyni.

 

Komu pomoże masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest polecany osobom zmęczonym, żyjącym w ciągłym stresie – szczególnie takim, którego życie narzuca szybkie tempo i niemal żadnych przerw dla samego siebie. Tak więc na masaż relaksacyjny mogą się udać zarówno dziennikarze i businessmani, jak i rodzice z kilkuletnimi dziećmi. Nie można zapominać również o osobach, którzy nie raz znajdują się po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania, czy przemęczenia. Masaż relaksacyjny jest doskonały dla tych, którzy chcą nieco zwolnić tempa, wyciszyć się czy po prostu odpocząć. Taka forma relaksu służy dosłownie każdemu, dlatego jak najbardziej polecamy przyjść na zabieg do Fizjobalance w Gdyni. Można zarówno to zrobić dla siebie, jak i dla innych w formie prezentu!

 

Jak się u nas zrelaksujesz

Masaże relaksacyjne – w porównaniu z masażami o charakterze leczniczym – wykonuje się w formie delikatnych, płynnych i powolnych ruchów, czyli głaskania, rozcierania, ugniatania (nie za mocnego), a nawet roztrząsania. Najczęściej klienci proszą tylko o masaż relaksacyjny pleców, jednak zachęcamy do skorzystania z masażu obejmującego całe ciało. Wspomniane płynne i powolne ruchy podczas masowania przyczyniają się do obniżenia napięcia mięśni, oraz zmniejszenia pobudzenia nerwów czuciowych. Osiąga się w ten sposób maksymalny stan odprężenia i relaksu.

 

Uzupełnieniem masażu w wersji 90 minutowej jest przyjemny i delikatny masaż twarzy z wykorzystaniem m.in. gładkich, szklanych kul wypełnionych specjalnym płynem chłodzącym, zapewniając doskonałe odprężenie dla twarzy. Zapoznaj się z naszym cennikiem i umów się na masaż do Fizjobalance w Gdyni.

 

Masaż twarzy i dekoltu

Dla zainteresowanych polecamy również zabiegi z masażu twarzy i dekoltu. Poprawia on ukrwienie i napięcie skóry twarzy i dekoltu. Specjalistyczne kosmetyki (w tym doskonały olej arganowy) nawilżają, dotleniają i poprawiają elastyczność skóry, a chłodzące szklane kule dają uczucie odprężenia zapobiegając starzeniu się wrażliwej skóry twarzy. Nie mówiąc o odprężeniu i zrelaksowaniu się.

 

Tego rodzaju masaż zaczyna się od czoła, nosa i oczu. Pierw masujemy czoło od środka w kierunku skroni, następnie palcem od czubka nosa do punktu między skroniami, kończąc na delikatnym uciskaniu wewnętrznej strony oka do zewnętrznej. Masaż twarzy wieńczymy w okolicach ust, brody i policzków.

 

Masaż dekoltu i szyi zaczynamy od karku – masujemy w kierunku głowy okrężnymi ruchami. Następnie kierujemy się w stronę obojczyka i szyi, od dołu do góry. Dzięki takim masażom skóra nie tylko będzie odprężona i zrelaksowana, ale także poprawi się jej sprężystość, pozostając młodą na dłużej.

 

Zapraszamy wszystkich chcących się odprężyć do Fizjobalance w Gdyni – z nami stres i napięcie znikną w mgnieniu oka!

Cennik

Zobacz również