logo fizjobalance

Masaż relaksacyjny w Fizjobalance w Gdyni

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny całego ciała ma na celu uzyskanie stanu całkowitego odprężenia i relaksu.
Słabszy dotyk, płynne i delikatne ruchy wykonywane z uwagą w połączeniu z biernym rozciąganiem szyi, rąk i nóg pomogą wyeliminować wysyłane przez ciało negatywne skutki stresu

Ponadto przyjemne wnętrze, wyciszające dźwięki muzyki i ekologiczne, aromaterapeutyczne olejki (m.in. czekolada, opuncja figowa, biała i zielona herbata, lawenda, sandał z cytryna oraz oleje kokosowy, ryżowy i arganowy) pozwalają odzyskać spokój i harmonię.
Masaż relaksacyjny jest polecany osobom zmęczonym, żyjącym w ciągłym stresie oraz po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania, czy przemęczenia. Ale również po prostu jako forma relaksu.
Uzupełnieniem masażu w wersji 90 minutowej jest przyjemny i delikatny masaż twarzy z wykorzystaniem m.in. gładkich, szklanych kul wypełnionych specjalnym płynem chłodzącym, zapewniając doskonałe odprężenie dla twarzy.

Masaż twarzy i dekoltu

Poprawia on ukrwienie i napięcie skóry twarzy i dekoltu. Specjalistyczne kosmetyki ( w tym doskonały olej arganowy) nawilżają, dotleniają i poprawiają elastyczność skóry, a chłodzące szklane kule dają uczucie odprężenia zapobiegając starzeniu się wrażliwej skóry twarzy.

Cennik

Zobacz również