Fizjobalance – fizjoterapeuta Gdynia

 

Masaż leczniczy w Fizjobalance – Gdynia

Masaż leczniczy

Ważną częścią rehabilitacji jest leczniczy masaż. Dzięki niemu nie tylko leczymy schorzenia, ale też poprawiamy ogólną kondycję fizyczną. W masażu leczniczym oprócz metod z masażu klasycznego korzysta się z terapii manualnej – terapii punktów spustowych, trakcji czy elementów masażu powięzionego, masażu tkanek głębokich.

Korzyści z masażu leczniczego

Masaż leczniczy przynosi wiele korzyści, między innymi prowadzi do obniżenia napięcia mięśniowego, działa rozluźniająco i łagodzi różnego rodzaju bóle: kręgosłupa, mięśni bądź też głowy. Dzięki niemu mięśnie po wysiłku regenerują się szybciej – masaż leczniczy pomaga przy urazach czy kontuzjach, łagodzi ból i sztywność nie tylko mięśni, ale też stawów. Dobrze dobrane metody masażu leczniczego pobudzają lub uspokajają układ nerwowy, na co wpływ mają obwodowe włókna czuciowe.

 

Techniki

W Fizjobalance wykorzystujemy wiele technik masażu leczniczego. Oprócz klasycznego rozciągania (leczącego stawy), wykonujemy także wyciskanie w celu pobudzenia krążenia, ugniatanie i uderzanie (poprawa ukrwienia mięśni i ich regeneracji), oraz oklepywanie. Przed każdym masażem leczniczym wykonujemy również kompleksowe gładzenie całego ciała, aby dodatkowo polepszyć sprężystość skóry. Zainteresowanych naszymi technikami prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jak również odwiedzenie naszego gabinetu w Gdyni. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z leczniczym masażem.

 

Odwiedź nasz gabinet

Masaż leczniczy w naszym gabinecie w Gdyni to piękniejsza skóra, jej niezwykła elastyczność i lepsze krążenie, a także przyspieszenie przemiany materii i dostarczenie niezbędnych substancji odżywczych do organizmu. Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdyni osoby, które cierpią na przeróżne bóle kręgosłupa, rwy, zapalenia stawów. Masaż leczniczy polecamy w przypadku bólów kręgosłupa, głowy, napięcia i bólów mięśni, osłabienia mięśni, bólów stawów, niewydolności krążenia czy po złamaniach, stłuczeniach, po wysiłku. Przeciwwskazaniem do leczniczego masażu może być wysoka temperatura ciała, ostre stany zapalne, choroby zakaźne, nowotwory, miażdżyca, żylaki, nadciśnienie, krwotoki, wada serca, owrzodzenie skóry.

 

Wszystkich chętnych do skorzystania z oferty na leczniczą formę masażu zapraszamy nie tylko mieszkańców Gdyni, ale i mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy nie mają możliwości skorzystać z tego typu leczniczych zabiegów. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Cennik

Zobacz również

Poznaj lecznicze właściwości masażu

To, co wyróżnia nas od gabinetów SPA to fakt, że nie tylko relaksujemy naszych pacjentów, ale również ich leczymy. To właśnie masaż jest jednym z lepszych form zapobiegania migreny, problemów krążenia, czy łagodzenia stanów zapalnych. Nieoceniony wpływ masażu na poprawę kondycji zdrowotnej oraz stanu mięśni wynika przede wszystkim z odpowiednio dobieranych technik fizjoterapeutycznych, które w naszym gabinecie dostosowywane są stricte do potrzeb i preferencji zgłaszających się do nas Pacjentów. Zabiegi manualne (czyli masaże) jakie proponujemy w naszym gabinecie w Gdyni, w ramach naszej atrakcyjnej oferty kierowanej do wszystkich potrzebujących skutecznej rehabilitacji bądź po prostu chwili relaksu i odprężenia. Zabiegi masażu wykonywane są wyłącznie przez odpowiednio wykwalifikowany personel, posiadający niezbędne przygotowanie do pracy w zawodzie fizjoterapeuty, stosowną – systematycznie rozszerzaną wiedzę – oraz pokaźny bagaż doświadczeń na koncie.

 

Znając jednak powszechne zapotrzebowanie na regularne zabiegi z masażu, oferujemy nie tylko masaże o charakterze leczniczym czy rehabilitacyjnym, ale również w formie relaksu. Ciągły stres, niewiele ruchu i pośpiech na co dzień powoduje, że nasze mięśnie są napięte, a stawy obolałe. Właśnie dlatego masaże cieszą się coraz większą popularnością – są formą wypoczynku nie tylko dla ciała, ale i dla umysłu. Zachęcamy wszystkich, którzy zmagają się z bólem karku, kręgosłupa, kończyn, czy ludzi cierpiących na migrenę. Gwarantujemy, że masaże wykonane przez profesjonalistów z dziedziny fizjoterapii szybko przyczynią się do poprawy i uwolnią od ciągłego bólu.

 

Zapraszamy na zabiegi masażu w Gdyni

Właściwe uciskanie ciała podczas masażu może przynieść niesamowicie dużo korzyści takich jak stymulacja krążenia, rozgrzanie, ujędrnienie i uelastycznienie ciała, łagodzenie stanów zapalnych, likwidowanie uporczywego bólu kręgosłupa i mięśni, tłumienie w zarodku migren. Systematycznie wykonywany i właściwie dostosowany do kondycji Pacjenta masaż gwarantuje poczucie ulgi, relaks i obniżenie napięcia psychicznego.

 

Dlatego nie czekaj – umów się na masaż do Fizjobalance. Proponowane przez nasz gabinet zabiegi z masażu zalecane są wszystkim szukającym złotego środka na problemy krążeniowe, panaceum na słabą przemianę materii i naturalnego polepszacza złego nastroju. Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą masaży bliżej i odwiedzenia naszej siedziby w Gdyni. Nasz personel fachowo dobierze masaż idealny dla Państwa. Gorąco zapraszamy.