logo fizjobalance

Masaż leczniczy w Fizjobalance w Gdyni

Masaż leczniczy

Ważną częścią rehabilitacji jest leczniczy masaż. Dzięki niemu nie tylko leczymy schorzenia, ale też poprawiamy ogólną kondycję fizyczną. W masażu leczniczym oprócz metod z masażu klasycznego korzysta się z terapii manualnej – terapii punktów spustowych, trakcji czy elementów masażu powięzionego, masażu tkanek głębokich.

Masaż leczniczy przynosi wiele korzyści , między innymi prowadzi do obniżenia napięcia mięśniowego, działa rozluźniająco i łagodzi różnego rodzaju bóle: kręgosłupa, mięśni bądź też głowy. Mięśnie po wysiłku dzięki niemu regenerują się szybciej, pomaga on przy urazach czy kontuzjach, łagodzi ból i sztywność nie tylko mięśni, ale też stawów. Dobrze dobrane metody masażu pobudzają lub uspokajają układ nerwowy, na co wpływ mają obwodowe włókna czuciowe.
Masaż leczniczy w naszym gabinecie w Gdyni to piękniejsza skóra, jej niezwykła elastyczność i lepsze krążenie, a także przyspieszenie przemiany materii i dostarczenie niezbędnych substancji odżywczych do organizmu. Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdyni osoby, które cierpią na przeróżne bóle kręgosłupa, rwy, zapalenia stawów. Masaż leczniczy polecamy w przypadku bólów kręgosłupa, głowy, napięcia i bólów mięśni, osłabienia mięśni, bólów stawów, niewydolności krążenia czy po złamaniach, stłuczeniach, po wysiłku. Przeciwwskazaniem może być wysoka temperatura ciała, ostre stany zapalne, choroby zakaźne, nowotwory, miażdżyca, żylaki, nadciśnienie, krwotoki, wada serca, owrzodzenie skóry.

Cennik

Zobacz również