logo fizjobalance

Fizjobalance w Gdyni oferuje efektywny i relaksujący masaż

Nasi przodkowie wiele godzin dziennie spędzali podczas prac fizycznych lub różnego rodzaju zajęć, które przyzwyczaiły kręgosłup do stojącej postawy. W XXI wieku przywykliśmy do siedzącego trybu życia – wpływ na to ma ewolucja technologiczna, rozwój motoryzacji, spędzanie dni przed monitorami, w autach. Te czynniki przyczyniają się do zbytniego obciążenia (przede wszystkim struktur kręgosłupa), czego wynikiem jest różnoraka bolesność stawów i kręgosłupa.

Sposobem na to mogą być masaże – pozwalają nie tylko się zrelaksować, ale też uwolnić się od bólu.

W Fizjobalance w Gdyni znajdziesz różne formy masażu, które pomogą w przypadku każdego schorzenia. Masaż klasyczny jest jedną z najstarszych form fizjoterapii. Masaż leczniczy wykonywany jest zarówno dla poprawy sprawności fizycznej, jak i przy leczeniu różnorodnych chorób kręgosłupa, stawów, narządu ruchu. Proponujemy też masaż relaksacyjny, który ma głównie wprowadzać w stan odprężenia. W naszym gabinecie w Gdyni wykonujemy też masaż dla kobiet w ciąży czy drenaż limfatyczny, który stymuluje układ limfatyczny.

 
 
Nieoceniony wpływ masażu na poprawę kondycji zdrowotnej oraz stanu mięśni wynika przede wszystkim z odpowiednio dobieranych technik fizjoterapeutycznych, które w naszym gabinecie dostosowywane są stricte do potrzeb i preferencji zgłaszających się do nas Pacjentów. Zabiegi manualne jakie proponujemy w ramach naszej atrakcyjnej oferty kierowanej do wszystkich potrzebujących skutecznej rehabilitacji bądź po prostu chwili relaksu i odprężenia, wykonywane są wyłącznie przez odpowiednio wykwalifikowany personel posiadający niezbędne przygotowanie do pracy w zawodzie fizjoterapeuty, stosowną – systematycznie rozszerzaną wiedzę – oraz pokaźny bagaż doświadczeń na koncie. Właściwe uciskanie ciała może przynieść niesamowicie dużo korzyści takich jak między innymi stymulacja krążenia, rozgrzanie, ujędrnienie i uelastycznienie ciała, łagodzenie stanów zapalnych, likwidowanie uporczywego bólu kręgosłupa i mięśni, tłumienie w zarodku migren. Systematycznie wykonywany i właściwie dostosowany do kondycji Pacjenta masaż gwarantuje poczucie ulgi, relaks i obniżenie napięcia psychicznego. Proponowane przez nasz gabinet zabiegi zalecane są wszystkim szukającym złotego środka na problemy krążeniowe, panaceum na słabą przemianę materii i naturalnego polepszacza złego nastroju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą bliżej i odwiedzenia naszej siedziby w Gdyni. Nasz personel fachowo dobierze masaż idealny dla Państwa. Gorąco zapraszamy.