Fizjobalance w Gdyni oferuje efektywny i relaksujący masaż

Nasi przodkowie wiele godzin dziennie spędzali podczas prac fizycznych lub różnego rodzaju zajęć, które przyzwyczaiły kręgosłup do stojącej postawy. W XXI wieku przywykliśmy do siedzącego trybu życia – wpływ na to ma ewolucja technologiczna, rozwój motoryzacji, spędzanie dni przed monitorami, w autach. Te czynniki przyczyniają się do zbytniego obciążenia (przede wszystkim struktur kręgosłupa), czego wynikiem jest różnoraka bolesność stawów i kręgosłupa.

Sposobem na to mogą być masaże – pozwalają nie tylko się zrelaksować, ale też uwolnić się od bólu.

W Fizjobalance w Gdyni znajdziesz różne formy masażu, które pomogą w przypadku każdego schorzenia. Masaż klasyczny jest jedną z najstarszych form fizjoterapii. Masaż leczniczy wykonywany jest zarówno dla poprawy sprawności fizycznej, jak i przy leczeniu różnorodnych chorób kręgosłupa, stawów, narządu ruchu. Proponujemy też masaż relaksacyjny, który ma głównie wprowadzać w stan odprężenia. W naszym gabinecie w Gdyni wykonujemy też masaż dla kobiet w ciąży czy drenaż limfatyczny, który stymuluje układ limfatyczny.


masaż gdynia

Masaż klasyczny

Masaż to specyficzny zabieg fizjoterapeutyczny, będący równocześnie jedną z najstarszych dziedzin w medycynie.

masaż gdynia

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy stanowi jeden z elementów rehabilitacji. Jest wykonywany zarówno w celu profilaktyki, poprawy kondycji fizycznej, jak i wspomagania leczenia wielu schorzeń narządu ruchu.


masaż gdynia

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny całego ciała ma na celu uzyskanie stanu całkowitego odprężenia i relaksu.

masaż gdynia

Masaż w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży to propozycja dla wszystkich przyszłych mam, które skarżą się na bóle pleców i karku, obolałe i spuchnięte nogi i stopy.


masaż gdynia

Drenaż limfatyczny

Manualny Drenaż Limfatyczny to bardzo skuteczny rodzaj specjalistycznego masażu. Polega on na stymulacji układu limfatycznego poprzez powolne, bezbolesne ruchy, techniki jedynie na poziomie skóry i tkanki podskórnej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress